Callback >

Telefonní specialista/ka pro energetickou společnost E.ON

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK - 15 000 Kč
Ve spolupráci se společností E.ON, která je jedním z největších dodavatelů energií,
hledáme nové kolegy/ně do týmu.
Vaší naplní práce bude komunikace se stávajícími klienty a řešení servisních požadavků.
Nejedná se o aktivní prodej služeb.

Vaše pracovní náplň:

  • Komunikace s klienty prostřednictvím telefonu
  • Poskytování informací a péče o stávající zákazníky společnosti E.ON
  • Práce v interních systémech

Co od Vás očekáváme:

  • Dobré komunikační schopnosti
  • Základní znalost práce na PC
  • Pozitivní a optimistický přístup k práci
  • Chuť učit se nové věci

Proč je fajn pracovat u ATODY?

  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 15 000 KČ
  • Nabízíme práci na HPP nebo DPP
  • Pracovní doba je u nás pouze PO-PÁ (dle pracovního úvazku), víkendy a státní svátky budete mít volno
  • Jedná se o fyzicky nenáročnou práci
  • Řada soutěží o zajímavé ceny
  • Občerstvení na pracovišti zdarma
Nakonec se můžete podívat na Facebook a na LinkedIn, jak to u nás ve firmě žije:
Facebook: https://1url.cz/xMRgO - ATODA Pracujvpohode.cz
LinkedIn: https://1url.cz/XMRgY - ATODA Pracujvpohode.cz