Callback >
Pro naše zaměstnance zajišťujeme bezpečné pracovní prostředí. Zjistit více.

Život v Atodě

ATODA opět rozšiřuje své řady

24. 5. 2021 jsme otevřeli další v pořadí již pátou pobočku. Nově můžeme nabídnout další pracovní pozice v krásném jihočeském městě Český Krumlov. Přejeme Krumlovské pobočce a našim novým kolegům mnoho úspěchů.

Otevřeli jsme nové call centrum v Písku

Dne 16. 3. 2020 jsme slavnostně otevřeli další, a to v pořadí již čtvrté call centrum. Naše nová pobočka se nachází v centru krásného historického města Písek, disponuje 20-ti operátorskými místy. Díky této pobočce se navýšila celková kapacita ATODY na 320 operátorských míst.

Věříme, že Písecké pobočce se bude dařit stejně tak dobře jako pobočkám ostatním a našim novým kolegům, přejeme mnoho úspěchů.

ATODA v novém kabátě

Dne 9. 7. 2018 jsme slavnostně otevřeli přestěhovanou pobočku v Českých Budějovicích. Zcela nové prostory splňují vše, co má splňovat moderní pracoviště a naše firma se tak posouvá opět o krok dál. Jsme velice rádi, že si zaměstnanci v novém velmi brzy zvykli a že se jim zde líbí.

Nové prostory jsou v budově BUSINESS CENTER PIANO, to znamená že i nadále pracoviště zůstává v centru města a je tak dostupné pro každého. Naše nová adresa je: Business center Piano, Lidická tř. 2331/6a, České Budějovice 370 01

Pobočka Atody Příbram v novém

Cílem společnosti ATODA je, aby se u nás zaměstnanci cítili dobře a měli co nejlepší podmínky pro svou práci. Proto jsme dne 29. 1. 2018 přestěhovali pobočku v Příbrami do nových prostor. Tyto prostory splňují veškeré nároky moderního pracoviště a korespondují s tím, že se naše společnost řadí mezi leadery na trhu komerčních call center. Zároveň se nám otevírá možnost dalšího růstu příbramské pobočky. Nové prostory jsou kompletně zrekonstruované, vybavené novým nábytkem a ušité na míru našim potřebám. Zaměstnanci mají k dispozici moderně vybavené zasedací místnosti, velkou relax zónu pro odpočinek a několik kuchyněk.

Skvělá zpráva je, že i nadále zůstáváme v centru Příbrami, a tak jsme pro zaměstnance i klienty snadno dosažitelní. Naše nová adresa je: Business centrum Horymír - Náměstí T.G. Masaryka 3, Příbram.

Nová pobočka v táboře

V lednu 2019 jsme otevřeli v Táboře další pobočku.
ATODA působí v Táboře od roku 2015. Sídlíme na okraji města ve Světlogorské ulici, kde můžeme nabídnout práci všem obyvatelům přilehlého sídliště a samozřejmě širokému okolí.
Protože se chceme přiblížit i těm, kteří to nyní k nám mají daleko, otevíráme v centru města další pobočku. Od ledna nás tedy najdete i v blízkosti nádraží v budově bývalé Jihočeské univerzity ve Vančurově ulici.

sbírka pro kryštůfka

Život nám přináší mnoho výzev. Ty se lépe zdolávají díky podpoře našich blízkých, přátel a kolegů. Naši zaměstnanci se proto rozhodli zapojit do sbírky pro Kryštůfka, syna naší kolegyně Lenky Chuchlové, který trpí zástavou dechu během spánku. Práce maminky je vskutku náročná věc, a proto jsme velice rádi, že jsme měli tu možnost udělat to nejmenší a vybrat tak celkem 29 850 Kč. Pomáhat je lidské. Tímto chceme poděkovat našim kolegům za jejich dary.

Novoroční upírský večírek

Náš novoroční večírek se velmi vydařil a všichni měli o zábavu postaráno! Vytasili jsme své tesáky a nechali se unášet hudbou a příjemnou atmosférou, o kterou se postaralo mnoho našich upírů. Nevyhnuli jsme se však česneku nebo svěcené vodě. Nakonec jsme to vše ustáli a večer jsme si užili!

naše sbírka pro karolínku

Je krásné, když všichni můžeme sdílet ten příjemný pocit ze společné snahy udělat někoho šťastnějším. My v ATODĚ jsme tak měli možnost přispět na sbírku pro Karolínku. Ze strany zaměstnanců byla vybrána částka 7 372 Kč, která byla ze strany firmy doplněna o částku 7 628 Kč. Bylo nám obrovskou ctí předat celkovou sumu 15 000 Kč, která putovala na elektrickou tříkolku.

HALLOWEEN

Tento rok jsme se neudrželi a dali kreativitě volný průběh. Naši zaměstnanci měli nejen šanci postrašit své kolegy, ale také se zúčastnit soutěže o nejstrašidelnější a nejoriginálnější masku či kostým. Všem zaměstnancům děkujeme, a doufáme, že si o příštím Halloweenu zastrašíme znovu.

společný výlet na Dívčí kámen

Rádi spolu trávíme čas nejen na pracovišti, ale i mimo něj. Důkazem je náš společný výlet, který jsme podnikli do Křemže. Naším cílem byla zřícenina gotického hradu Dívčí Kámen. Chladné počasí nás ten den nezastavilo a na vycházku jsme se vydali v poměrně velkém množství lidí. Kochali jsme se tak nejen krásou přírody, ale i památkami. Výlet jsme nakonec zakončili dobrým obědem.

Předvánoční pohoda s T-Mobile

Konec roku jsme si náležitě užívali. Obvyklá atmosféra našeho týmu plná klidu, pohody, ale i zdravého soutěžení byla zpestřena o zajímavou soutěž ve spolupráci s T-mobile. Soutěžili jsme, kdo během října a listopadu zvládne udělat co nejvíc objednávek. Celou tu dobu jsme si maximálně užili v očekávání vítěze. A nakonec popřáli Božence Podhrázské. Skvělá práce Boženko! 

V prosinci jsme již jako tradičně přivítali zástupkyně T-Mobile, které na slavnostním vyhlášení ocenily naše nejlepší kolegy. Čtyři prodejkyně a supervizorka týmu kromě certifikátu Nejlepší prodejce roku obdržely i osobní výhru. Všichni jsme si tuto událost užili a už se začali špičkovat, kdo bude vítězem příští rok. Super atmosféra u nás totiž vládne celoročně.