Callback >

Život v Atodě

ATODA v novém kabátě

Dne 9. 7. 2018 jsme slavnostně otevřeli přestěhovanou pobočku v Českých Budějovicích. Zcela nové prostory splňují vše, co má splňovat moderní pracoviště a naše firma se tak posouvá opět o krok dál. Jsme velice rádi, že si zaměstnanci v novém velmi brzy zvykli a že se jim zde líbí.

Nové prostory jsou v budově BUSINESS CENTER PIANO, to znamená že i nadále pracoviště zůstává v centru města a je tak dostupné pro každého. Naše nová adresa je: Business center Piano, Lidická tř. 2331/6a, České Budějovice 370 01

Pobočka Atody Příbram v novém

Cílem společnosti ATODA je, aby se u nás zaměstnanci cítili dobře a měli co nejlepší podmínky pro svou práci. Proto jsme dne 29. 1. 2018 přestěhovali pobočku v Příbrami do nových prostor. Tyto prostory splňují veškeré nároky moderního pracoviště a korespondují s tím, že se naše společnost řadí mezi leadery na trhu komerčních call center. Zároveň se nám otevírá možnost dalšího růstu příbramské pobočky. Nové prostory jsou kompletně zrekonstruované, vybavené novým nábytkem a ušité na míru našim potřebám. Zaměstnanci mají k dispozici moderně vybavené zasedací místnosti, velkou relax zónu pro odpočinek a několik kuchyněk.

Skvělá zpráva je, že i nadále zůstáváme v centru Příbrami, a tak jsme pro zaměstnance i klienty snadno dosažitelní. Naše nová adresa je: Business centrum Horymír - Náměstí T.G. Masaryka 3, Příbram.

HALLOWEEN 2018

Tento rok jsme se neudrželi a dali kreativitě volný průběh. Naši zaměstnanci měli nejen šanci postrašit své kolegy, ale také se zúčastnit soutěže o nejstrašidelnější a nejoriginálnější masku či kostým. Všem zaměstnancům děkujeme, a doufáme, že si o příštím Halloweenu zastrašíme znovu.

společný výlet na Dívčí kámen 2018

Rádi spolu trávíme čas nejen na pracovišti, ale i mimo něj. Důkazem je náš společný výlet, který jsme podnikli do Křemže. Naším cílem byla zřícenina gotického hradu Dívčí Kámen. Chladné počasí nás ten den nezastavilo a na vycházku jsme se vydali v poměrně velkém množství lidí. Kochali jsme se tak nejen krásou přírody, ale i památkami. Výlet jsme nakonec zakončili dobrým obědem.

Předvánoční pohoda s T-Mobile

Konec roku 2017 jsme si náležitě užívali. Obvyklá atmosféra našeho týmu plná klidu, pohody, ale i zdravého soutěžení byla zpestřena o zajímavou soutěž ve spolupráci s T-mobile. Soutěžili jsme, kdo během října a listopadu zvládne udělat co nejvíc objednávek. Celou tu dobu jsme si maximálně užili v očekávání vítěze. A nakonec popřáli Božence Podhrázské. Skvělá práce Boženko! 

V prosinci jsme již jako tradičně přivítali zástupkyně T-Mobile, které na slavnostním vyhlášení ocenily naše nejlepší kolegy. Čtyři prodejkyně a supervizorka týmu kromě certifikátu Nejlepší prodejce roku 2017 obdržely i osobní výhru. Všichni jsme si tuto událost užili a už se začali špičkovat, kdo bude vítězem příští rok. Super atmosféra u nás totiž vládne celoročně.