Callback >
Pro naše zaměstnance zajišťujeme bezpečné pracovní prostředí. Zjistit více.

Život v Atodě

Nová pobočka v Sedlčanech

V pondělí 10. 1. 2022 jsme slavnostně otevřeli novou pobočku v městě Sedlčany. Sedlčanská pobočka se nachází přímo na malebném náměstí kousek od Městského muzea. Toto call centrum má 12 operátorských míst a celková naše kapacita čítá 342 operátorských míst. Přejeme Sedlčanské pobočce a našim novým kolegům mnoho úspěchů.
Podívejte se na nabídku volných pracovních míst v Sedlčanech.

Sbírka pro Moravu

Po zběsilém řádění tornáda na jižní Moravě jsme mezi zaměstnanci vyhlásili dobrovolnou finanční sbírku. Společnost ATODA se rozhodla, že ať bude částka jakákoliv, tak jí zdvojnásobí. Ve velmi krátké době se podařilo mezi zaměstnanci vybrat 29 374,- Kč, po znásobení byla výsledná částka 58 748,-Kč. Finance jsme poslali neziskové organizaci ADRA, která se postará o distribuci potřebným. Tímto děkujeme všem zaměstnancům a Moravě přejeme co nejdřívější návrat k normálnímu životu.
Darovací smlouvu si můžete stáhnout zde.

ATODA opět rozšiřuje své řady

24. 5. 2021 jsme otevřeli další v pořadí již pátou pobočku. Nově můžeme nabídnout další pracovní pozice v krásném jihočeském městě Český Krumlov. Přejeme Krumlovské pobočce a našim novým kolegům mnoho úspěchů.

Otevřeli jsme nové call centrum v Písku

Dne 16. 3. 2020 jsme slavnostně otevřeli další, a to v pořadí již čtvrté call centrum. Naše nová pobočka se nachází v centru krásného historického města Písek, disponuje 20-ti operátorskými místy. Díky této pobočce se navýšila celková kapacita ATODY na 320 operátorských míst.

Věříme, že Písecké pobočce se bude dařit stejně tak dobře jako pobočkám ostatním a našim novým kolegům, přejeme mnoho úspěchů.

ATODA v novém kabátě

Dne 9. 7. 2018 jsme slavnostně otevřeli přestěhovanou pobočku v Českých Budějovicích. Zcela nové prostory splňují vše, co má splňovat moderní pracoviště a naše firma se tak posouvá opět o krok dál. Jsme velice rádi, že si zaměstnanci v novém velmi brzy zvykli a že se jim zde líbí.

Nové prostory jsou v budově BUSINESS CENTER PIANO, to znamená že i nadále pracoviště zůstává v centru města a je tak dostupné pro každého. Naše nová adresa je: Business center Piano, Lidická tř. 2331/6a, České Budějovice 370 01

Pobočka Atody Příbram v novém

Cílem společnosti ATODA je, aby se u nás zaměstnanci cítili dobře a měli co nejlepší podmínky pro svou práci. Proto jsme dne 29. 1. 2018 přestěhovali pobočku v Příbrami do nových prostor. Tyto prostory splňují veškeré nároky moderního pracoviště a korespondují s tím, že se naše společnost řadí mezi leadery na trhu komerčních call center. Zároveň se nám otevírá možnost dalšího růstu příbramské pobočky. Nové prostory jsou kompletně zrekonstruované, vybavené novým nábytkem a ušité na míru našim potřebám. Zaměstnanci mají k dispozici moderně vybavené zasedací místnosti, velkou relax zónu pro odpočinek a několik kuchyněk.

Skvělá zpráva je, že i nadále zůstáváme v centru Příbrami, a tak jsme pro zaměstnance i klienty snadno dosažitelní. Naše nová adresa je: Business centrum Horymír - Náměstí T.G. Masaryka 3, Příbram.

Nová pobočka v táboře

V lednu 2019 jsme otevřeli v Táboře další pobočku.
ATODA působí v Táboře od roku 2015. Sídlíme na okraji města ve Světlogorské ulici, kde můžeme nabídnout práci všem obyvatelům přilehlého sídliště a samozřejmě širokému okolí.
Protože se chceme přiblížit i těm, kteří to nyní k nám mají daleko, otevíráme v centru města další pobočku. Od ledna nás tedy najdete i v blízkosti nádraží v budově bývalé Jihočeské univerzity ve Vančurově ulici.

sbírka pro kryštůfka

Život nám přináší mnoho výzev. Ty se lépe zdolávají díky podpoře našich blízkých, přátel a kolegů. Naši zaměstnanci se proto rozhodli zapojit do sbírky pro Kryštůfka, syna naší kolegyně Lenky Chuchlové, který trpí zástavou dechu během spánku. Práce maminky je vskutku náročná věc, a proto jsme velice rádi, že jsme měli tu možnost udělat to nejmenší a vybrat tak celkem 29 850 Kč. Pomáhat je lidské. Tímto chceme poděkovat našim kolegům za jejich dary.

Novoroční upírský večírek

Náš novoroční večírek se velmi vydařil a všichni měli o zábavu postaráno! Vytasili jsme své tesáky a nechali se unášet hudbou a příjemnou atmosférou, o kterou se postaralo mnoho našich upírů. Nevyhnuli jsme se však česneku nebo svěcené vodě. Nakonec jsme to vše ustáli a večer jsme si užili!

naše sbírka pro karolínku

Je krásné, když všichni můžeme sdílet ten příjemný pocit ze společné snahy udělat někoho šťastnějším. My v ATODĚ jsme tak měli možnost přispět na sbírku pro Karolínku. Ze strany zaměstnanců byla vybrána částka 7 372 Kč, která byla ze strany firmy doplněna o částku 7 628 Kč. Bylo nám obrovskou ctí předat celkovou sumu 15 000 Kč, která putovala na elektrickou tříkolku.

HALLOWEEN

Tento rok jsme se neudrželi a dali kreativitě volný průběh. Naši zaměstnanci měli nejen šanci postrašit své kolegy, ale také se zúčastnit soutěže o nejstrašidelnější a nejoriginálnější masku či kostým. Všem zaměstnancům děkujeme, a doufáme, že si o příštím Halloweenu zastrašíme znovu.

společný výlet na Dívčí kámen

Rádi spolu trávíme čas nejen na pracovišti, ale i mimo něj. Důkazem je náš společný výlet, který jsme podnikli do Křemže. Naším cílem byla zřícenina gotického hradu Dívčí Kámen. Chladné počasí nás ten den nezastavilo a na vycházku jsme se vydali v poměrně velkém množství lidí. Kochali jsme se tak nejen krásou přírody, ale i památkami. Výlet jsme nakonec zakončili dobrým obědem.

Předvánoční pohoda s T-Mobile

Konec roku jsme si náležitě užívali. Obvyklá atmosféra našeho týmu plná klidu, pohody, ale i zdravého soutěžení byla zpestřena o zajímavou soutěž ve spolupráci s T-mobile. Soutěžili jsme, kdo během října a listopadu zvládne udělat co nejvíc objednávek. Celou tu dobu jsme si maximálně užili v očekávání vítěze. A nakonec popřáli Božence Podhrázské. Skvělá práce Boženko! 

V prosinci jsme již jako tradičně přivítali zástupkyně T-Mobile, které na slavnostním vyhlášení ocenily naše nejlepší kolegy. Čtyři prodejkyně a supervizorka týmu kromě certifikátu Nejlepší prodejce roku obdržely i osobní výhru. Všichni jsme si tuto událost užili a už se začali špičkovat, kdo bude vítězem příští rok. Super atmosféra u nás totiž vládne celoročně.