Callback >

Telefonní specialista
náborový příspěvek 15 000 Kč

Navyšujeme náborový příspěvek, nově každý může získat 15 000 Kč
Jistota PRÁCE, jistota PENĚZ v této nelehké době!
ATODA Telemarketing otevřela v Písku nové call centrum a hledá nové zaměstnance!
Nabízíme pozice primárně na HPP s možností zkrácených úvazků!

Co bude Vaším úkolem?

  • Budete telefonicky kontaktovat klienty.
  • Základní práce s PC.
    Nemáte zkušenosti v call centru? Nevadí, na začátku vás vše naučíme. Přidejte se k nám!

Jak poznáte, že jste tím pravým uchazečem?

  • Máte příjemný hlasový projev a čeština je váš rodný jazyk.
  • Pro komunikaci s lidmi nepotřebujete manuál, naopak si bez problémů vystačíte se svým přirozeným komunikačním talentem.

Proč do toho jít?

  • Jistota práce díky stálým projektům.
  • Jistota toho, že peníze dostanete vždy včas.
  • Práce na HPP i na zkrácený úvazek (7 nebo 6 hodinové)
  • Pracovní doba PO - PÁ (8:00 - 16:30 – dle pracovního úvazku), víkendy a svátky volno.
  • Jedná se o fyzicky nenáročnou práci.
  • U nás máte jistotu, že peníze dostanete VŽDY VČAS.
  • Možnost práce z domova (home office).
  • Občerstvení na pracovišti zdarma.
  • Zábavné firemní aktivity a soutěže o různé ceny.
  • Možnost zvýhodněných mobilní tarifů pro vás i vaše okolí.
  • Náborový příspěvek 15 000 Kč
Nakonec se můžete podívat na Facebook a na LinkedIn, jak to u nás ve firmě žije:
Facebook: https://1url.cz/xMRgO - ATODA Pracujvpohode.cz
LinkedIn: https://1url.cz/XMRgY - ATODA Pracujvpohode.cz