Callback >

Práce na DPP - České Budějovice

Přidejte se k nám a získejte letní brigádu, kde si vyděláte, a ještě máte možnost získat mobilní telefon nebo jiné další zajímavé ceny.

Staňte se součástí našeho týmu, rozšíříte si tak u nás komunikační dovednosti a získáte mnoho zajímavých zkušeností.

Proč je fajn pracovat u ATODY?

  • Nabízíme odměnu za doporučení nového zaměstnance 4 000Kč
  • Nástup možný dle dohody
  • Možnost plánování směn
  • Možnost dlouhodobé spolupráce
  • Na začátku Vás vše rádi naučíme
  • Pracovní doba je u nás pouze PO-PÁ, víkendy a státní svátky budete mít volno
  • Řada soutěží o zajímavé ceny
  • Občerstvení na pracovišti zdarma

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Komunikace s klienty
  • Zapisování údajů do PC
  • Nabízíme pevný základní plat 13 000 Kč, bonus za poctivou docházku 2 000 Kč a k tomu neomezenou možnost prémií.
    Individuální rozvržení pracovní doby, přesně podle toho, jak potřebujete.

Co by měl splňovat ideální uchazeč?

  • Po - Pá.
  • Hledáte brigádu, kde je přátelský kolektiv?
  • Jste komunikativní a rád/a se učíte novým věcem?
  • Je Vám více než 18 let?
  • Máte příjemný hlasový projev a čeština Vám nedělá problém?
  • Umíte pracovat na PC – základní uživatelská znalost?
  • Pokud jste alespoň třikrát odpověděli ANO, tak jste právě Vy ideální uchazeč. 😊
Nakonec se můžeš podívat na Facebook a na LinkedIn, jak to u nás ve firmě žije:
Facebook: https://1url.cz/xMRgO - ATODA Pracujvpohode.cz
LinkedIn: https://1url.cz/XMRgY - ATODA Pracujvpohode.cz