Callback >

Personální Specialista
– České Budějovice

Hledáme spolu pracovníka pro pozici Personální specialista. Společnost ATODA Telemarketing, spol s. r. o. působí v oblasti telemarketingu, patří k nejúspěšnějším na českém trhu, vypisuje výběrové řízení na pozici Personální specialista.

Pracovní náplň

  • aktivní komunikace s uchazeči o práci na personálních portálech a sociálních sítích
  • podíl na realizaci náborů nových zaměstnanců
  • podíl na vytváření pracovních podmínek zaměstnanců
  • spolupráce při vedení personální agendy
  • zadávání inzerce volných pracovních pozic a její aktualizace
  • správa sociálních sítí

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • pro-aktivní přístup, smysl pro zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, flexibilitu, týmového ducha, odolnost vůči stresu, optimistický životní postoj, pozitivní přístup k práci
  • perfektní ovládání PC (Word, Excel, PowerPoint, Internet)
  • kreativitu
  • dobrou znalost českého jazyka

Nabízíme

  • motivační platové ohodnocení
  • firemní benefity
  • přátelský kolektiv
  • profesní a osobní rozvoj, rozvoj tvůrčího potenciálu
  • lokalita pracoviště v centru Českých Budějovic – Administrativní centrum PIANO
  • možnost uplatnění svých znalostí, dovedností a nápadů
  • pracovní doba PO – PÁ 8:00 – 16:30, víkendy a svátky volno
Zájemci zašlete nám, prosím, Váš motivační dopis a strukturovaný životopis. Těšíme se na Vás!
Nakonec se můžete podívat na Facebook a na LinkedIn, jak to u nás ve firmě žije:
Facebook: https://1url.cz/xMRgO - ATODA Pracujvpohode.cz
LinkedIn: https://1url.cz/XMRgY - ATODA Pracujvpohode.cz