Callback >

Specialista/-ka péče o zákazníky

Na pozici Specialisty péče o zákazníky hledáme nové kolegy, kteří se nebojí komunikace a mají chuť se učit novým věcem.
Staňte se součástí našeho týmu a získejte práci ještě dnes.

Proč je fajn pracovat u ATODY?

  • NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 15 000 Kč!
  • Nabízíme práci na HPP
  • Pracovní doba je u nás pouze PO-PÁ (dle pracovního úvazku), víkendy a státní svátky budete mít volno
  • Jedná se o fyzicky nenáročnou práci
  • Občerstvení na pracovišti zdarma

Jaká bude náplň Vaší práce?

  • Komunikace s klienty – příchozí hovory a e-maily
  • Poskytování zákaznické podpory
  • Vyřizování požadavků zákazníků
  • Práce v interních informačních systémech

Co by měl splňovat ideální uchazeč?

  • Výborné komunikační dovednosti v ČJ slovem i písmem
  • Znalost práce na PC – uživatelská znalost MS Office (Word, Excel, Outlook), MS Teams
  • Samostatnost a schopnost učit se nové věci
  • Výhodou je zkušenost v oblasti energií (není podmínkou)
Nakonec se můžete podívat na Facebook a na LinkedIn, jak to u nás ve firmě žije:
Facebook: https://1url.cz/xMRgO - ATODA Pracujvpohode.cz
LinkedIn: https://1url.cz/XMRgY - ATODA Pracujvpohode.cz